Додати в "Избранное" Вам потрібно авторизуватися. Забули пароль? Реєстрація Апрель пт. 19 2019 г. в 13:37
Навігація
Статистика

Новини

Правила прийому до Європейського університету в 2013 році

Просмотров: 3260
Коментариев: 0
Рейтинг: - | -
Добавлено: 27.06.2013

Правила прийому до Приватного вищого навчального закладу “Європейський університет” в 2013 році

Провадження освітньої діяльності у Приватному вищому навчальному закладі “Європейський університет” здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ( копія ліцензії додається).

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Приватного вищого навчального закладу “Європейський університет” (далі – приймальна комісія) відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2013 році (далі – Умов прийому), затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 5 листопада 2012 року № 1244 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 13 листопада 2012 року за №, № 1902/22214, 1903/22215.

І. Загальні положення

1.1. Приватний вищий навчальний заклад “Європейський університет” оголошує прийом на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційними рівнями, напрямами (спеціальностями), формами навчання відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу (див.додаток 1), у тому числі у відокремлених структурних підрозділах: Вінницькому, Донецькому, Житомирському, Запорізькому, Кам'янець-Подільському, Конотопському, Криворізькому, Кузнецовському, Львівському, Миколаївському, Нетішинському, Нікопольському, Одеському, Пирятинському, Полтавському, Рівненському, Севастопольському, Кримському, Тернопільському, Уманському, Херсонському, Черкаському, Чернігівському, Ялтинському структурних підрозділах та у Бізнес-коледжі Європейського університету, інституті шоу-бізнесу(див.додаток 1).

1.2. До Приватного вищого навчального закладу “Європейський університет” приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні (які постійно проживають), а також яким надано статус біженця або особа, яка потребує додаткового захисту, мають право на здобуття вищої освіти у Європейському університеті на всіх освітньо-кваліфікаційних рівнях за кошти фізичних та юридичних осіб.

Прийом до Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.

1.3 Для вступників, які потребують поселення у гуртожиток під час вступу, надання місць у гуртожитку гарантовано.

ІІ. Вимоги до рівня освіти вступників

2.1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

2.2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою на І курс.

2.3. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.

2.4. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра або спеціаліста за кошти фізичних (юридичних) осіб.

2.5. Європейський університет приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (див. додаток 2).

2.6. При прийнятті за скороченим терміном навчання на перший (зі скороченим терміном навчання або другий (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста на вільні ліцензійні місця вступник подає освітні документи з додатком, про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень.

2.7. Європейський університет приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на вільні ліцензійні місця для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки (див. додаток 3).

2.8. При прийнятті за скороченим терміном навчання на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра на вільні ліцензійні місця вступник подає освітні документи з додатком, про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень.

2.9. Європейський університет здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які повертаються після академічної відпустки.

ІІІ. Фінансування підготовки фахівців

3.1. Фінансування підготовки фахівців у Приватному вищому навчальному закладі “Європейський університет” здійснюється:
за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб.

IV. Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання

4.1. Порядок роботи приймальної комісії з 1 липня по 31 серпня:
Понеділок – п’ятниця з 9.00 по 18.00
Субота – неділя з 10.00 по 15.00.

Надаємо можливість навчатися в безвітсотковий кредитБільш детальна інформація - завантажити


Предыдущая<<  Добавить комментарий >> Следующая


Оценить:
Рейтинг: - | - Последнее: -


Nik:
Ваш E-Mail:
Комментарий:
HTML-теги Вырезаются!!!
* Введите указанное на картинке 6 значное число
Это сделано для предотвращения регистрации роботами
 
Тема страницы:

Правила прийому до Європейського університету в 2013 році - Донецька філія Європейського університета

Вхід
Логин:

Пароль:


Запамятати
Вам потрібно авторизуватися.
Забули пароль?
Реєстрація
На сайте
Гостей: 14
Користувачів: 0


10 останіх новин
Працює під керуванням WebCodePortalSystem v. 5.0